Ana sayfa

Shenzhen Jincan Pet Products Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Shenzhen Jincan Pet Products Co., Ltd.

Shenzhen Jincan Pet Products Co, LTD esas olarak hayvan içme suyu çeşme fırsatlar,
Jincan firmasında 5 Ar-Ge uzmanı, 3 QC çalışanı ve 10 servis çalışanı ile yaklaşık 100 çalışanı var. 2000 metrekarelik fabrikamız otomatik hatlara sahiptir. Ar-Ge, üretim ve satış alanlarında uzun yıllara dayanan deneyimle, tasarımdan teslimata kadar tek elden bir hizmet sistemi kurduk.

Bu sektörde lider bir üretici olarak, dünya çapında 400'den fazla şirket ile yakın ortaklıklar kurduk. Sizinle daha fazla birlikte olmayı umuyoruz!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

İş türü

Üretici

Markalar : DEEIPET

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Shenzhen Jincan Pet Products Co, Ltd, Shenzhen Çin'de bulunan, 2014 yılında kurulan, iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile hayvan içme çeşme üreticisidir.Biz birkaç patent, CE ve diğer sertifikaları kendi.

İleri teknoloji, yüksek kalite, uygun fiyat ve şık tasarımlar ile ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından yaygın bir şekilde tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Firma Servisi

1. satış sonrası hizmet için, biz distribütörlerin teknik bakım yeteneğine sahip olması gerekir. Biz değerli müşterilerimiz için en iyi satış sonrası hizmeti sunmak için kararlıyız.

2. hızlı hareket eden uluslararası pazar yakalamak ve değerli müşterilerden gelen talepleri karşılamak için, biz sürekli teknoloji yenilik ve ürün kalitesini artırmak için çalışacağız.

3.Biz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz:

Ürünler Kalite, Ürün Fiyatı, Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Memnuniyeti.

Şirket takım

Genç dinç ekibimiz enerji, hayaller, rekabet ve yeniliklerle dolu. Her adımda işlerimizde ve mükemmellikte ihtiyatlılık gerektiririz. İlk olarak her şeyi denemeye cüret eden karar vericilere ve yeteneklerini tam olarak gösterebilen güçlü genç seçkinlere sahibiz.

İLETİŞİM

Adres: 6 / F, Bina B, No.9, Xingye No.3 Yol, Fenghuang Dördüncü Endüstri Parkı, Fuyong Town, Bao'an Bölgesi, Shenzhen, Çin.

Fabrika adres:6 / F, Bina B, No.9, Xingye No.3 Yol, Fenghuang Dördüncü Endüstri Parkı, Fuyong Town, Bao'an Bölgesi, Shenzhen, Çin.